Сьогодні голова Полтавської обласної державної адміністрації Віктор Михайлович Бугайчук побував із робочим візитом у м.Комсомольську.

Разом із заступником міського голови Юрієм Миколайовичем Мухою оглянув Центр надання адміністративних послуг, ознайомився із режимом роботи закладу, обговорив проблеми, які виникають, із начальником відділу дозвільних процедур, державним адміністратором Ритою Олексіївною Каверзнєвою.  Віктор Михайлович зазначив, що Комсомольський ЦНАП входить у трійку найкращих в області.

Також голова Полтавської обласної державної адміністрації побував на котельні, що обслуговує будинки мікрорайону №15, де впроваджується проект щодо застосування на одному з котлів відновлюваних альтернативних джерел теплової енергії.

«Впровадження нових ефективних механізмів у сфері енергозбереження є надзвичайно актуальним та стратегічно важливим для територіальних громад, бо сприяє економії бюджетних коштів. Комсомольськ давно працює в напрямку реформування галузі теплозабезпечення», – зазначив Віктор Михайлович Бугайчук.