24 лютого 2016 року в малій залі виконкому Комсомольської міської ради відбулося робоче засідання координаційної ради Проекту ЄС та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».

Участь у заході взяли обласний координатор Галина Бут, муніципальний координатор проекту Ольга Овчиннікова, головний спеціаліст відділу благоустрою та житла ДЖКГ Наталія Рубан, представники робочих (функціональних) груп ОСББ міста Комсомольська, яких було відібрано до участі в проекті «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - ІІІ» у 2015 році, представників ГО «УСІ МИ РАЗОМ» (СЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 з поглибленим вивченням англійської мови), ГО «ПЕРСПЕКТ» (ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6).

На засіданні були розглянуті поточні питання щодо реалізації мікропроектних пропозицій та надання звітності.

Департамент житлово-комунального господарства