Робоче засідання Громадської ради при Комсомольській міській раді.

24 лютого в малій залі виконкому було проведено робоче засідання Громадської ради при Комсомольській міській раді. На порядку денному засідання були питання, що стосувалися основних питань діяльності новоствореного органу: прийняття Положення про громадську раду, Регламенту, керівного складу ради та тематики робочих органів ради – комісій

При розгляді документів, згідно яких громадська рада буде діяти, представники робочої групи з підготовки першого засідання доповіли про зміст основних частин Положення та Регламенту. В ході чого більшістю голосів було ухвалено проект Положення та затверджено проект Регламенту. Наразі над розглядом документів працюють фахівці та спеціалісти, триває прийом пропозицій до змісту документу . Остаточний розгляд буде проведено на наступному засіданні громадської ради, 2 березня, після чого ці документи будуть передані на розгляд сесії Комсомольської міської ради.

Наступним питанням було обрання голови Громадської ради. За результатами голосування членів Громадської ради ним став Клименко Руслан, голова молодіжного депутатського клубу м. Комсомольська, голова правління комсомольської міської громадської організації «Молодіжний центр демократії». Заступниками голови Громадської ради стали Селіванова Марина Олександрівна, заступник голови громадської організації "Фронт змін" та Рябовол Наталія Вікторівна - головний редактор інформаційно-рекламного агентства "Телеекспрес". Секретарем ради обрано Марію Оліградську, заступницю виконавчого директора громадської організації "Перспективи".

Після обрання керівного складу ради, члени Громадської ради перейшли до обговорення напрямків роботи, а разом з ними і до тематики роботи комісій Громадської ради. Після обговорення було прийнято рішення про створення таких комісій Громадської ради:

1. - комісія з питань правохоронної діяльності;
  2. - комісія з питань освіти та моралі;
  3. - комісія з питань охорони здоров’я (медицина);
  4. - комісія з питань культури та туризму;
  5. - комісія з питань життєдіяльності населення пільгових категорій та першопрохідців;
  6. - комісія з питань дітей, сім\'ї, молоді, спорту;
  7. - комісія з питань підприємницької діяльності;
  8. - комісія з питань архітектури, земльних,екологічних та питань житлово-комунального господарства.

Наступне засідання громадської ради відбудеться 2 березня 2011 року о 16-00, на якому буде остаточно ухвалено редакцію Положення про громадську раду, затверджено Регламент громадської ради, особовий та керівний склад її комісій.