alt16 липня в рамках святкування Дня металурга у Комсомольськ з робочою поїздкою побував Перший заступник голови Київської міської держадміністрації О.П.Попов. До міста прибули представники ЗМІ : телеканалів «Перший національний», 1+1, ТРК «Київ», 5 канал; інформагентства Укрінформ, Рупор; друкованих видань «Голос України», «Вечірній Київ», «Газета по-киевски», «Будівельний журнал», «Комсомольська правда», «Сегодня», «Хрещатик», «Нова газета».
Журналісти мали змогу побувати в пологовому відділенні міської лікарні, оглянути амбулаторію сімейної медицини в мікрорайоні Піски та поїхати на оглядовий майданчик кар’єру ВАТ «Полтавський ГОК», в гірничо-транспортний цех, де поспілкувалися з Генеральним директором комбінату В.В.Лотоусом.
Далі у великій залі виконкому представники ЗМІ спілкувалися з міською владою та керівниками підрозділів. Зокрема, міський голова С.А.Супрун поділився досвідом Комсомольська в реалізації реформ. Начальник управління охорони здоров’я Ю.В.Ковпак розповів про досвід міста в реформуванні галузі охорони здоров’я. Завідуюча медичним центром первинної медико-санітарної допомоги А.В.Ковпак роз’яснювала питання основних переваг сімейної медицини для altспоживача медичних послуг. Про реалізацію програми допомоги пільговим категоріям населення через застосування принципів страхової медицини поінформував присутніх директор «Міської лікарняної каси» Б.Л.Фрідман.
Заступник міського голови Т.В.Прокопенко виступила з питання реалізації реформування галузі житлово-комунального господарства в Комсомольську та презентувала відеоролик про застосування 10-відсоткової пільги з оплати за тепловодопостачання.
В кінці наради відбулася заключна прес-конференція Першого заступника голови Київської міської держадміністрації О.П.Попова.
Олександр Павлович також цього дня взяв участь у святкуванні Дня металурга, яке проходило на стадіоні «Гірник». Він привітав комсомольчан зі святом та побажав подальших успіхів у розбудові рідного міста та розвитку комбінату.
17 липня О.П.Попов під час урочистостей, які проходили в Комсомольську до Дня металурга на площі біля Палацу культури і творчості взяв участь в церемонії нагородження комсомольчан державними нагородами – орденами й медалями.