12 червня до Комсомольська завітав Міністр ЖКГ України Олександр Попов, який перебував з дводенним робочим візитом у Полтавській області.

У нашому місті урядовець провів прийом громадян у громадській приймальні, далі у великій залі міськвиконкому відбулася нарада з питань реформування і розвитку житлово-комунального господарства. У вступному слові Міністр ЖКГ О.П.Попов привітав земляків та зазначив, що в країні активно консолідуються зусилля для вирішення проблем, пов’язаних з розвитком економіки країни, підвищення її міжнародного авторитету. Він також акцентував увагу на меті свого приїзду до Полтавщини та завданнях, які ставить нинішній Уряд. Олександр Павлович наголосив на змінах в законодавстві, що дозволять зміцнити фінансову базу органів місцевого самоврядування. Це є стимулом для всіх територіальних громад, що інтенсивно розвиваються. О.П.Попов поінформував присутніх, що в кожному регіоні країни будуть визначені міста-партнери, котрі фінансуватимуться з обласного бюджету та матимуть можливість пропонувати Міністерству інноваційні проекти, які надалі запроваджуватимуться в інших населених пунктах. Таким містом-партнером є і Комсомольськ.

Далі у своєму виступі Міністр ЖКГ акцентував увагу на питанні енергозбереження та будівництва соціального житла, реформуванні житлово-комунального господарства.

Оскільки нарада відбувалася напередодні дня працівників легкої промисловості, Олександр Попов привітав представників цієї галузі з нагоди свята і вручив Почесні грамоти Полтавської облдержадміністрації шістьом приватним підприємцям міста.

В роботі наради взяв участь заступник голови Полтавської ОДА Віктор Животенко, який супроводжував Міністра ЖКГ у поїздці по Полтавській області. Як зазначив Віктор Животенко, « наш край сьогодні є полігоном впровадження нових технологій та проектів». Заступник голови облдержадміністрації висловив впевненість, що Полтавщина стане лідером процесу реформування.

Міський голова Сергій Супрун наголосив на важливості впровадження пілотних проектів та висловив надію, що проекти, які були запроваджені ще три роки тому, будуть реалізовані. Сергій Андрійович заявив про готовність до співпраці, побажав усім успіхів, оптимізму і взаєморозуміння та подякував Міністру ЖКГ України О.П.Попову за те, що його слова ніколи не розходяться з ділом.

На нараді виступив начальник управління ЖКГ в м. Комсомольську П.Б.Василюк, який презентував присутнім стратегію розвитку та реформування житлово-комунальної галузі м. Комсомольська. Про реалізацію проектів теплоенергетики доповів директор ДП «Комсомольськтеплоенерго». Генеральний директор «Славутич-Руда-Україна» А.М.Трефілов поінформував про застосування нових технологій в утепленні багатоповерхових будинків. Про реалізацію державної програми щодо закупівлі та будівництві житла доповідав директор підприємства «Комсомольський укрсплав» А.В.Кобік.

По закінченні наради Міністр ЖКГ України О.П. Попов оглянув будівництво будинку, в якому будуть викуплені квартири за програмою Мінрегіонбуду.