Робочі виїзди на  міські об’єкти будівництва та реконструкції.

21 вересня міський голова С.А.Супрун та перший заступник міського голови здійснили робочі виїзди на  міські об’єкти будівництва та реконструкції. Так, вони в першу чергу побували в міській лікарні, де йде реконструкція відділення анестезіології та інтенсивної терапії. Загальна кошторисна вартість будівельних робіт – 1 700 000 грн., сума витрачених коштів -  700 000 грн., Підрядна організація, яка виконує роботи  - ТОВ «Легбудпроект», м. Кременчук. Кошторисна вартість медичного обладнання  3 900 000 грн., на теперішній час оголошено процедуру відкритих торгів на придбання обладнання.   Фінансування робіт за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам -  у сумі 2 681 000 грн. За рахунок місцевого бюджету -  у сумі 1 290 000 грн. Роботи мають бути завершені до кінця вересня місяця.

Міські очільники оглянули ділянку виконаних ремонтних робіт від буд.№67 по  вул..Леніна до вулиці Радянської. Загальна кошторисна вартість будівельних робіт – 12 000 000 грн., сума витрачених коштів – 3 200 000 грн., строк завершення робіт 30 вересня 2012р. Підрядна організація, яка виконує роботи – к омунальне підприємство «Кременчуцьке підрядне спеціалізоване ШРБУ». Фінансування робіт за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у сумі 10 000 000 грн. За рахунок місцевого бюджету відбувається фінансування  у сумі 240 000 грн.

Побували міський голова та його перший заступник  на центральному тепловому пункті мікрорайону №15, де планується використання  деревовідходів в якості палива для виробництва гарячої води в місті Комсомольську. Представник головного підрядника ТОВ «Легбудпроект» зазначив, що на даний час освоєно коштів у сумі 3 млн. 300 тис. грн. Кошторисна вартість проекту складає 5млн.620тис.грн., що складає 77% ступеня готовності проекту. Згідно з договором об’єкт має бути  введенний в експлуатацію до 15 жовтня 2012 року.