Згідно з розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 5 жовтня 2011 року № 375 щоквартально проводиться оцінка результатів діяльності державних адміністрацій і міськвиконкомів міст обласного значення. Відповідно до цієї оцінки за січень-вересень 2011 року місто Комсомольськ посіло загальне 2 місце  серед міст обласного значення після Кременчука. Загальне місце визначалось після визначення рейтингу за окремими напрямами діяльності, такими як: «Економічний розвиток», «Інвестиційна, наукова та інноваційна діяльність», «Державні фінанси», «Споживчий ринок», «Населення та ринок праці», «Житлово-комунальне господарство», «Рівень злочинності».
В таких сферах як «Інвестиційна, наукова та інноваційна діяльність», «Державні фінанси», «Населення та ринок праці» наше місто впевнено посіло 1 місце. Слід зазначити, що значення показника «Обсяг інвестицій в основний капітал у розрахунку на одну особу наростаючим підсумком з початку року» в місті Комсомольську дорівнює 17505,8 грн., що майже в 10 разів перевищує значення цього показника в такому потужному місті як Кременчук та в 18 разів значення цього показника в м. Полтава. Така позитивна динаміка склалась із значенням показника «Обсяг прямих іноземних інвестицій у розрахунку на одну особу наростаючим підсумком». За цим показником місто Комсомольськ також залишило далеко позаду обласний центр та міста обласного значення. В обсязі прямих іноземних інвестицій і в обсязі інвестицій в основний капітал суттєву долю займають інвестиції ВАТ «Полтавський ГЗК» та ТОВ «Єристівський ГЗК».
Слід зазначити, що за обсягом податкових надходжень до міського бюджету в розрахунку на душу населення та за обсягом реалізованої промислової продукції в розрахунку на одиницю населення Комсомольськ також посідає за рейтингом перше місце серед міст обласного підпорядкування.
За напрямами «Споживчий ринок» та «Рівень злочинності» місто Комсомольськ посіло відповідно 4 та 4-5 місця.