Комсомольчанин Олег Рябо – у Книзі рекордів України

Заслужена нагорода нарешті знайшла комсомольського скульптора Олега Рябо. 18 жовтня до нашого міста прибув представник Національного проекту «Книга рекордів України» Ігор Підбічій, щоб вручити відомому комсомольчанину, Олегу Рябо диплом. Ще в 2009 році він зробив велопробіг від Комсомольська на Дніпрі до Комсомольська на Амурі, присвячений 50-річчю міста Комсомольська на Дніпрі. Три роки спливло з того часу, але нарешті слава знайшла свого героя.

У виконкомі міської ради до вручення нагороди долучились міський голова Сергій Супрун та заступник міського голови Надія Угнічева. Вони привітали Олега Рябо з нагородою та побажали не зупинятись на досягнутому. Очільник міста зазначив, що наша територіальна громада пишається такими людьми, яким є Олег, а знаючи невгамовний, активний спосіб життя скульптора й спортсмена, можна очікувати й надалі цікавих та рекордних досягнень.

Ігор Підбічій зауважив, що рекорд встановлений в категорії «Спорт.Спецпідготовка.Вперше.» Зафіксовані результати: старт – 25.05.2009р., фініш – 11.08.2009р., затрачено часу – 78 діб, подолана відстань 10172 км.