4-5 червня 2009 року в рамках проекту АМУ та громад «Розширення навчальних послуг та дорадчої допомоги» у Комсомольську відбувся регіональний круглий стіл на тему «Роль сімейної медицини в обслуговуванні мешканців територіальної громади», який зібрав керівників управлінь і відділів охорони здоров\'я міст обласного значення з усієї України.

У ході засідання гості міста заслухали доповідь Комсомольського міського голови С.А. Супруна щодо запровадження і розвитку в місті сімейної медицини, а також про соціальні програми міської влади, направлені на співпрацю з територіальною громадою Комсомольська.

Представники охорони здоров\'я, окрім фахових виступів, мали добру нагоду поспілкуватись з колегами, обмінятись досвідом роботи, вивчити на практиці роботу сімейних лікарів Комсомольська.

Комсомольчани організували для гостей екскурсію по місту.

Учасники «круглого столу» залишились задоволеними теплим прийомом і ознайомленням з тими напрацюваннями й інноваціями Комсомольської сімейної медицини, які збираються запровадити у своїх містах.