25 листопада на чолі з міським головою Дмитром Биковим пройшла робоча зустріч міської влади з органами самоорганізації населення «Комітет мікрорайонів приватної забудови» Тріада-21» (ОСН «Тріада»).

На засіданні були присутні секретар Комсомольської міської ради Сергій Дорота, перший заступник міського голови Олександр Чуприна, заступник міського голови Юрій Муха, заступник міського голови Надія Угнічева, керуючий справами Світлана Калашнік, представники департаменту ЖКГ, управління по інвестиціях та будівництву, юридичного відділу, відділу бухгалтерського обліку та звітності, заступник голови ОСН «Тріада-21» Олена Потока.

Учасники зустрічі розглянули фінансові, правові, організаційні питання, обговорили перспективні напрямки подальшої співпраці ОСН та міської влади, узгодили пріоритетні стратегічні проекти з капітального будівництва на майбутнє.

Очільник Комсомольська висловив свої побажання щодо співпраці влади та органів самоорганізації, пообіцяв підтримку. Дмитро Биков підкреслив, що самоврядна функція ОСН полягає у визначенні нагальних проблем, їх узагальненні та систематизації, погодженні з громадою першочерговості вирішення проблемних питань.