04 березня у великій залі виконкому Комсомольської міської ради відбулося засідання координаційної ради Проекту ЄС та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» за участю обласних координаторів Галини Бут, Віталіни Старчик, начальника відділу благоустрою та житла ДЖКГ – Валерія Гирявця, головного спеціаліста відділу Наталії Рубан, генерального директора ГО «Пульс країни» Віталія М’якініна, представників реєстраційної служби, ОСББ міста, ініціативних груп щодо їх створення.

Координатор проекту Галина Бут підвела підсумки конкурсу заявок на участь у Проекті ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». І місце – ОСББ «Стимул», ІІ місце – ініціативна група будинку просп. Героїв Дніпра, 80; ІІІ місце – ініціативна група будинку просп. Героїв Дніпра, 77; ІV місце – ініціативна група будинку вул. Добровольського, 18; V місце – ініціативна група будинку вул. Добровольського, 77.

Для учасників засідання був проведений тренінг «Організаційні та правові питання створення ОСББ» проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». За результатами роботи було прийнято рішення щодо участі ініціативних груп-переможців у реалізації заходів проекту. Визначено термін, до якого ініціативним групам-переможцям необхідно створити ОСББ – 01 травня 2016 року. У разі невиконання цих умов, участь у проекті візьмуть власники тих будинків-учасників конкурсу, у яких ОСББ будуть створеними.