3-4 лютого 2024 року відбулася олімпіада з екології, математики, астрономії та німецької мови. Досягнення учнів закладів освіти нашої територіальної громади.

З екології:
ІІ місце - Кохан Анна, учениця 10 класу СЗОШ І-ІІІ ступенів №4 (учитель Заводовська Юлія Миколаївна);
ІІІ місце - Васильчук Назарій, учень 9 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 (учитель Возняк Віталій Євстафійович);
ІІІ місце - Колодяжна Ярина, учениця 11 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 (учитель Броваренко Світлана Владиславівна).

З математики:
І місце - Співак Маргарита, учениця 7 класу СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І. Бугаєвської (учитель Невесела Алла Павлівна);
ІІ місце - Олешко Євгеній, учень 11 класу СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І. Бугаєвської (учитель Валкова Валентина Григорівна);
ІІІ місце - Дудник Олександр, учень 9 класу СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І. Бугаєвської (учитель Невесела Алла Павлівна);

З астрономії:ІІІ місце - Соколова Анастасія, учениця 11 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 ім. В.О. Нижниченка (учитель Безперстова Людмила Сергіївна).

Уперше відбувся відкрита обласна олімпіада з математики для учнів 4-6 класів. У ІІІ (фінальному) етапі ІІІ місце здобув Тараненко Кирило, учень 6 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 ім. В.О. Нижниченка (учитель Гітя Людмила Вікторівна).