31 липня 2013 року заступник міського голови Н.Д.Угнічева, начальник управління по інвестиціях та будівництву О.М.Кравченко взяли участь у роботі виїзного засідання обласного комітету забезпечення доступності маломобільних груп населення до об’єктів соціального та громадського призначення, яке проходило в м.Лубни Полтавської області під головуванням першого заступника голови Полтавської облдержадміністрації Віктора Животенка.

У ході роботи засідання проаналізовано стан доступності маломобільних груп населення до транспорту на прикладі мм.Полтави й Лубни та розглянуто питання «Про врахування потреб інвалідів у вітчизняних стандартах, правилах усталеної практики будівельних норм».

Віктор Животенко наголосив на тому, що дана робота, активована Президентом України В.Ф.Януковичем, отримала нове дихання та позбулась формалізму. На сьогоднішній день увага до інвалідів залишається на вищому щаблі. Проблему інвалідів розглянуто на двох колегіях, на яких заслухали план щодо забезпечення спинальників, глухих та особливу увагу приділили сліпим. У Полтавській області має бути понад 1 300 пандусів, які б забезпечили інвалідів безперешкодним доступом до громадських будівель. Саме у м.Лубни нараховується 4 тис. інвалідів, які потребують уваги. Віктор Животенко наголосив на тому, що потрібно шукати можливості задля реалізації поставлених завдань.

Також В.Животенком актуалізовано основні напрями державної політики щодо розвитку будівельної галузі у контексті реалізації соціальних ініціатив Президента України В.Ф.Януковича.