Постановою КМУ від 13 березня 2022 р. № 269 внесено зміни до Порядку оформлення і видачі довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.

Громадяни, які вимушено покинули своє житло через бойові дії, зможуть отримати довідку, яка підтверджує факт внутрішнього переміщення і взяття на облік ВПО.

Хто зможе отримати довідку

Особи, які після введення воєнного стану 24.02.2022р., перемістилися із регіонів, які визначені урядом (розпорядження 204-р: Волинська, Донецька, Житомирська, Запорізька, Київська, Луганська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Харківська, Херсонська, Чернігівська, м. Київ).

Куди звертатись:

• до управління соціального захисту – вул. Миру, 29;

• до ЦНАП – просп. Героїв Дніпра, 40;

• згодом буде можливість зареєструватись через Портал «ДІЯ»

Чи мають право «нові» ВПО на отримання допомоги на покриття витрат на проживання?

На даний момент не мають права на отримання такої допомоги (тільки окуповані території Донецької та Луганської областей, Крим).