У великій залі виконкому Горішньоплавнівської  міської ради 03 квітня 2019 року відбулася урочиста церемонія проводів призовників до лав Збройних сил України «Призов: весна 2019».

Заступник міського голови Надія Угнічева, вітаючи юнаків із службою у лавах Збройних сил України, зазначила, що священний обов’язок кожного чоловіка – бути захисником Батьківщини, малої й великої, своєї рідної сім’ї, своєї домівки. Служба в армії – це школа мужності, хоробрості, стійкості, особливого гартування волі й характеру. Побажала кожному здоров’я, успіхів, з честю виконати почесний обов’язок громадянина України. «Нехай вас завжди підтримує стримане й важливе батьківське слово, нехай материнська молитва завжди оберігає вас під час служби, а спогади про батьківську домівку завжди зігрівають», – підсумувала Надія Угнічева.

Батько призовника Максим Мариняк побажав хлопцям не осоромити батьківщину, побажав успіхів, віри в себе. Від призовників весни 2019 року виступив Андрій Плотніков, який запевнив, що армія – це, найперше, захист Вітчизни, рідних, це школа мужності.

Начальник відділу у справах сім’ї і молоді Тетяна Оробченко зачитала присутнім Наказ призовнику від громади міста. Заступник міського голови Надія Угнічева вручила юнакам Наказ громади й подарунки.

Директор духовно-просвітницького центру при Свято-Миколаївському соборі отець Георгій (Коваленко) благословив юнаків, наголосивши: «Найбільша сила – любов, яка дає мужність, надихає, зцілює від ран, надає надію й силу, коли приходить відчай, нехай вами керує любов».

Військовий комісар Горішньоплавнівського ОМВК підполковник Едуард Марченко звернувся до присутніх призовників, батьків, рідних, молоді, побажав відповідального ставлення до свого майбутнього, фізично загартувати себе, стати зрілими людьми.