Дорогі діти, батьки!

Від усього серця вітаю вас з Міжнародним днем захисту дітей, святом радості й надії.

Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Адже саме в них ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини й рідний край.

Саме тому святий обов’язок сім’ї, школи, органів влади та громадськості подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей маленьких українців, забезпечити їм належний рівень виховання й дотримання прав дитини.

Ми намагаємося зробити все можливе, щоб створити найкомфортніші умови найменшим нашим мешканцям. Адже саме від нас, дорослих, залежить те, як складеться доля кожної маленької людини, а відтак і нового покоління.

Бажаю вам, юні друзі, вашим батькам, бабусям і дідусям, здоров’я, щастя, добра й сімейного затишку.

Нехай здійсняться всі ваші мрії і задуми!

Міський голова Дмитро Биков