Шановні комсомольчани! Дорогі земляки!
22 вересня ми з вами відзначаємо урочисту  та хвилюючу подію – 75-ту річницю з дня утворення Полтавської області. Ця дата об\'єднує в собі віхи становлення та розвитку нашого краю як одного із славетних та мальовничих регіонів України. Комсомольськ – наймолодше місто Полтавщини, але діяльність нашого міста дає можливість суттєво наповнювати обласний та державний бюджети. Ми пишаємось одним із найсучасніших підприємств гірничодобувної промисловості України – ВАТ «Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат», який на сьогодні входить до числа найбільших світових виробників обкотишів.
Відзначаючи ювілей області, ми маємо відчувати велику відповідальність перед минулими і прийдешніми поколіннями за сьогодення та перспективу рідної Полтавщини та Комсомольська. Тут, на цій землі, наш родовід, наше домашнє вогнище, материнська пісня, батьківське поле, найбільші святині в людському житті. Пишаюсь, що і мої трудові будні стали часточкою цієї історії. В день 75-річного ювілею щиро дякую всім мешканцям нашої територіальної громади за працелюбність, професіоналізм,  патріотизм, уміння жити і працювати на благо Полтавської області та України в цілому. Нехай же Полтавщина назавжди залишається для нас найулюбленішим, найнадійнішим, найріднішим місцем на землі!

Міський голова Сергій Супрун