Шановні комсомольчани!

Щиро вітаю вас із величним державним святом українського народу – Днем незалежності України!

24 серпня Україна відзначає свій день народження як визнана світом суверенна незалежна держава. Двадцять один рік – це час, протягом якого виросло нове покоління вільних громадян. Нам з вами судилося жити в новій незалежній Україні. Тому кожен із нас мусить усвідомити: історія ніколи не закінчується, ми її творимо щодня, тож не будьмо байдужими один до одного, до свого міста, до своєї країни.

Символічно, що святу Дню незалежності передує свято Державного прапора. Це наша святиня, гордість, дух, історія. Нанашому знаменові серпнева блакить неба і жовтий зерновий лан зливаються барвами української державності в символ свободи та праці, вселяючи нам виправдану гордість за свою країну!

Дорогі земляки! Бажаю, щоб свято незалежності принесло у ваш дім щастя, здоров’я, добро і достаток. Впевнений, що ви щиро радієте від усвідомлення власної причетності до розбудови нашого рідного Комсомольська та всієї України! Нехай мрії про майбутнє окриляють Вас на нові справи, на добрі починання в ім’я України!

Міський голова Сергій Супрун