Шановні працівники та ветерани гірничодобувної галузі!

Вітаю вас з Днем працівника металургійної та гірничодобувної промисловості. Завдяки вам, вашому досвіду і майстерності живе сер­це економіки держави – гірничо-металургійний комплекс. Професія гірника – одна з найважчих і найпочесніших, у всі часи вона була прикладом професіоналізму і мужності. В багатьх родинах комсомольчан  професія гірника передається з покоління в покоління, адже в цій галузі працюють сімейні трудові династії.
Сьогодні ВАТ «Полтавський ГЗК» зустрічає своє свято великими трудовими успіхами і виробничими досягненнями. Високопрофесійне керівництво підприємства оперативно і якісно вирішує безліч виробничих і соціальних питань. ПГЗК піклується не тільки про нарощування обсягів продукції, що випускається, а й бере участь у різних проектах для створення сприятливих умов життя городян. Соціальні програми комбінату спрямовані на допомогу ветеранам, інвалідам, малозабезпеченим сім\'ям, обдарованим дітям, на благодійну підтримку закладів освіти, охорони здоров\'я, культури, спорту. Це є запорукою забезпеченого майбутнього комсомольчан та гарантією подальшого розвитку територіальної громади.
З нагоди професійного свята від усього серця дякую вам, шановні гірники, за відповідальне ставлення до своєї справи, наполегливість, максимальну витримку та істинну самовіддачу в роботі. Бажаю вам та вашим родинам міцного здоров’я, щастя,  миру і злагоди, а ваша нелегка праця нехай приносить вам тільки задоволення та достаток!

З повагою, міський голова            Сергій Супрун