Шановні воїни, ветерани війни і Збройних Сил!
Дорогі комсомольчани!

Вітаю вас із Днем захисника Вітчизни — святом, яке увібрало в себе багаті і славні військові традиції, уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі на всіх етапах її історії. В цей урочистий день ми вшановуємо всіх, хто причетний до високого звання – єдиного  для всіх чоловіків: від вкритих сивиною і увінчаних нагородами фронтовиків до молоді, яка лише нещодавно одягла військову форму. Подвиги захисників Вітчизни – це та велика історична правда, яку не спотворити і не перекреслити жодним змінам у сучасному мінливому світі.
День захисника Вітчизни є святом усіх чоловіків, чиє головне покликання – обороняти рідну землю, захищати дітей, жінок, літніх людей. Це свято символізує любов і повагу українців до своїх захисників і визволителів, до тих, хто сьогодні стоїть на варті незалежності держави.
Щиро бажаю всім нинішнім і майбутнім захисникам рідної землі, ветеранам, їхнім сім’ям, близьким і друзям міцного здоров’я, добра, злагоди й достатку, а головне – мирного неба.

З повагою,

міський голова Сергій Супрун