Шановні друзі!

Дозвольте у світлий день Покрови Пречистої Богородиці привітати вас з Днем українського козацтва – святом  всіх, у кому живе дух наших славних попередників – козаків.

Козаччина завжди була однією з найяскравіших сторінок нашого літопису. Про історію та велич славних козаків багато говорити не треба, адже сама Україна, її земля, полита козацькою кров’ю, насипані високі козацькі могили, зведені козаками церкви, можуть набагато більше розказати про козацький героїзм, незламність їхнього духу, патріотизм.

Українські козаки – це не лише героїчне минуле нашого народу, але й гідний приклад для наслідування. Символічно, що День козацтва ми відзначаємо разом із величним православним святом Покрови Пресвятої Богородиці, яка традиційно вважається покровителькою та заступницею українського народу і захисників України. І я хочу побажати усім нам, щоб цей Божий Покров ніколи не зникав над нашими головами і був завжди з нами і над нами, над Комсомольськом і над нашою ненькою-Україною.

Тому в день українського козацтва бажаю усім нам єдності, добра, козацького здоров\'я, щастя та благословення! Нехай береже нас усіх Господь,  додає нам сили і бажання до праці задля сьогодення і майбутнього.

Міський голова Сергій Супрун