Дорогі комсомольчани!

altЩиро вітаю вас з нагоди величного загальнонаціонального свята – 20-ї річниці незалежності України!

День незалежності в серцях українців став символом самоствердження, відчуття волі та суверенності. Напередодні свята української державності ми святкуємо День Державного прапора України. Благородні синій та жовті його кольори уособлюють миролюбство та самовіддану працю мільйонів людей великої України – від півночі до півдня, від сходу і до заходу.

Сьогодні під благословенням Українського Прапора будуємо рідну державу, досягаємо мистецьких і спортивних успіхів, творимо майбутнє. Шануйте та оберігайте свій національний стяг, прищеплюйте любов і повагу до нього дітям і онукам. Нехай мить, коли піднімається прапор України, сповнює наші серця гордістю за свою країну, додає сили і натхнення в розбудові рідної держави!

Україна в нас - одна, для нас вона - єдина. Нам усім хочеться, щоб у домі панували щастя і злагода, у суспільстві - порозуміння і згуртованість, на землі - мир та любов! Та щоб досягти благополуччя й процвітання рідної землі, кожен має докласти чимало зусиль для будівництва заможної, успішної держави.

Тож будьмо щасливі успіхами в добрих справах! Будьмо горді тим, що вибороли незалежність, здобули право бути господарями своєї долі!

Вітаючи всіх з величним загальнонаціональним святом, бажаю кожній комсомольчанській родині здоров’я, миру, добробуту, впевненості в завтрашньому дні. Нехай кожен день нашого життя сповнюється радістю, теплом і новими здобутками, а плідна праця примножить славу і велич рідної України.

З Днем незалежності! Слава Україні!

Міський голова Сергій Супрун