Дорогі друзі!

altЯ щиро вітаю учасників, гостей, організаторів, спонсорів Міжнародного фольклорного фестивалю «Калинове літо на Дніпрі».

Одинадцять років поспіль Комсомольськ простягає руку дружби, єднання, добра та злагоди до всіх українських земель і до народів різних країн світу, що, без сумніву, духовно збагачує і в деякій мірі возвеличує наше місто. Комсомольськ багатий прекрасними людьми, які вміють не лише добре працювати, а й зберігати та примножувати народні традиції, за що я вам щиро вдячний.

Ми всі також переконались, що цей прекрасний фестиваль засвідчує єдність і співдружність народів, а також неповторність та самобутність їхнього фольклору. Пам’ятаймо: ми повинні цінувати, оберігати і примножувати це велике багатство, бо саме в ньому закодовано нашу пам’ять, історію, традиції…

Наш фестиваль відбувається в дні, коли Україна святкує 20-річчя своєї незалежності. Це буде чудовий дарунок комсомольчанам та гостям нашого міста з нагоди величного державного свята. Тож нехай це яскраве дійство дарує всім незабутні враження від зустрічі з прекрасним, пробуджує чисті думки й високі прагнення, єднає таланти міжнародного масштабу, стверджує ідею єдності України і світу, єдності культур.

Бажаю всім щастя та благополуччя, гарного настрою і радості від спілкування з мистецтвом фольклору різних країн світу!

Міський голова Сергій Супрун.