Дорогі діти! Шановні батьки!

Щиро вітаю вас із світлим та прекрасним святом – Міжнародним днем захисту дітей!

Немає більшого щастя у світі, аніж посмішки дитини. Зігріваючи теплом і любов\'ю кожне дитяче серце, об\'єднуючи зусилля заради майбутнього – ми виховуємо достойних українців, які неодмінно стануть гордістю держави. І саме від нас, дорослих, залежить, яким буде становлення маленької людини та як складеться її доля.

Хочу бачити підростаюче покоління не розчарованим. Щоб кожен хлопчик і дівчинка щодня відчували мамине тепло, ласку і батькове міцне плече. Хочу, щоб наші сини й доньки знали, що ми їх дуже любимо і хочемо в майбутньому бачити здоровими, розумними, мудрими!

Щоб усмішка освітлювала їхні обличчя, щоб очі сяяли від щастя й добра, і радість цвіла у серці!

Маленькі краяни – добра вам, мирного неба, сонця й здійснення мрій!

міський голова Сергій Супрун