ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ ВАТ «ПОЛТАВСЬКИЙ ГЗК»!
Щиро вітаю вас із 45-річчям від дня народження Полтавського гірничо-збагачувального комбінату!

Завдяки вашій самовідданій та натхненній праці, славним та багатим традиціям поколінь комсомольчан, комбінат став одним із найпотужніших і найбільш розвинених виробництв промислової Полтавщини. Ваш внесок у розвиток гірничо-металургійного комплексу країни, зростання вітчизняної економіки, розв\'язання проблем соціальної сфери є прикладом вірного служіння інтересам держави та українського народу.

Впевнений, що ваше підприємство й надалі розроблятиме нові родовища, залучатиме інвестиції в модернізацію виробництва, забезпечуватиме створення нових робочих місць та належних умов праці.

Бажаю вам міцного здоров’я, мирного неба, нових трудових звитяг! Нехай доля буде прихильною до вас і ваших родин, щедрою на добро та радість.

Міський голова Сергій Андрійович Супрун