ШАНОВНІ КОМСОМОЛЬЧАНИ!

Прийміть щирі, сповнені поваги та шани вітання з Новим 2015 роком та Різдвом Христовим!

Це всіма нами з дитинства улюблені та радісні дні, сподівання на краще майбутнє.

Для кожного з нас початок Нового року – це нові плани, мрії, надії. Нехай у Новому 2015 році життя дарує вам тільки приємні несподіванки, доля буде щирою на подарунки, діловий успіх супроводжує всі ваші починання, що стануть запорукою благополуччя і процвітання, а Різдво Христове наповнить серця миром, радістю, щастям та любов\'ю.

Хай у Різдвяну ніч зійде до вашої оселі та ваших близьких Господнє благословення, додасть сил, наснаги та наповнить ваші серця й душі Різдвяною благодаттю! Від усього серця бажаю вам та вашим родинам мирного неба над рідною Вітчизною, щастя, здоров\'я та благополуччя.

Веселих вам Різдвяних свят і щасливого Нового року!

Міський голова Сергій Андрійович Супрун