ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ ТА ВЕТЕРАНИ ОРГАНІВ ВНУТРІШНІХ СПРАВ!

Прийміть найщиріші вітання з вашим професійним святом – із Днем міліції!

Саме вам довірено відповідальне і благородне завдання – захищати життя і здоров\'я людей, права і свободи громадян, інтереси держави й суспільства від протиправних посягань, охороняти громадський порядок, вести боротьбу зі злочинністю, забезпечувати громадську безпеку.

Сьогодні працівники органів внутрішніх справ демонструють високий професіоналізм та мужність, не шкодуючи сил і здоров\'я, нерідко ризикуючи власним життям заради життя інших, сумлінно виконують свій громадянський обов\'язок.

Бажаю вам, шановні працівники міліції, миру, щастя, міцного здоров’я, родинного тепла та затишку, успіхів у службі, здобутків в ім’я України. Нехай ваша служба на благо Вітчизни ніколи не буде затьмарена прикрощами та втратами. Хай тяжкий, але почесний обов\'язок озивається лише людською вдячністю.

Міський голова Сергій Андрійович Супрун