Шановні освітяни, дорогі ветерани педагогічної ниви!

Щиро вітаю вас із Днем працівників освіти!

Для кожного учителя, викладача, сивочолого ветерана педагогічної праці, кожної родини цей день був і залишиться назавжди радісним та всенародним святом.

Учителям довipене найдоpожче й найцiннiше, що є в людей i деpжави, – чисті дитячi сеpця та душi. Саме ви щодня відкриваєте своїм вихованцям двері у прекрасний та безмежний світ знань, даруєте їм радість пізнання нового.

Я схиляю голови перед мудрістю й жертовністю освітянина – учителя, вихователя, викладача, майстра, зусиллями якого твориться майбутнє нашого міста, усієї нашої держави.

Тож бажаю вам міцного здоров’я, благополуччя, нових творчих успіхів і досягнень, натхнення та оптимізму.

Нехай кожен ваш день розпочинається усмішкою, а завершується відчуттям задоволення, думки ваші і вчинки проміняться добром і щедрістю, а серце зігрівається щирою вдячністю батьків і ваших вихованців.

Міський голова Сергій Андрійович Супрун