Шановні комсомольчани!

Щиро вітаю вас із Днем Незалежності України
і Днем Державного Прапора України!

Ці визначні дати навіки увійшли в історію молодої держави золотою сторінкою її біографії, започаткували нову епоху в житті нашого народу, законодавчо закріпили його вікові демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення.

Запорука державотворчого успіху – у громадянській злагоді, високій відповідальності за доручену справу, в об’єднанні зусиль мільйонів громадян зміцнити силу і славу Вітчизни.

Від усієї душі зичу вам, вашим рідним міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, подальших успіхів в усіх справах і починаннях заради процвітання нової європейської держави – України, добробуту її народу.

Нехай серця наповнюються гордістю за нашу Батьківщину, прагненням до єдності та порозуміння, а ваша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього.

Міський голова Сергій Супрун