Шановні працівники охорони здоров\'я!
Сердечно вітаю вас із професійним святом!

Ви оберігаєте найбільший скарб людини – її життя і здоров’я. Тому професія медичного працівника не знає свят і вихідних, вимагає великого терпіння, мужності, душевної чутливості. Підтвердженням того є щасливі очі матерів, сміх дітей та тисячі врятованих життів.
Я щиро вдячний вам за самовіддану працю, співчуття й турботу, які ви даруєте людям. Нехай вас ніколи не покидає впевненість у правильності обраної професії!

За вірність благородному покликанню й обов’язку, милосердя, гуманізм, сердечну теплоту й чуйність – низький уклін вам, шановні медики, і глибока вдячність від усієї комсомольської громади.

Нехай ваша душа завжди буде відкрита для добра й любові. Бажаю вам наснаги, оптимізму та радощів від спілкування з рідними і близькими.

З повагою міський голова Сергій Андрійович Супрун.