Дорогі діти! Шановні дорослі!

Сердечно вітаю вас із Днем Святого Миколая Чудотворця.

Як добра зимова казка, це світле й радісне свято першим приходить до нас, сповіщаючи наближення Різдва Христового й Нового року. Воно дарує віру в здійснення найзаповітніших мрій, вселяє в наші душі почуття надії й любові, надихає на добрі справи й милосердя до інших.

Українці люблять Святого Миколая, мудрого покровителя й наставника, який завжди допомагає всім добрим людям. Особливо шануємо його доброту й любов до наших дітей.

Вірю, що Святий Миколай завітає до кожної домівки і сповнить великою радістю серця всіх дітей. Нехай він дарує здоров\'я й щасливу долю, принесе Господнє благословення, що оберігатиме вас протягом усього життя.

У цей святковий день зичу миру, злагоди й благополуччя усім українським родинам. Бажаю вам, дорогі земляки, щоб у всіх добрих справах ви відчували підтримку та любов Святого Миколая, щоб усі ваші задуми і мрії здійснювалися. Щиро бажаю здоров\'я, успіхів та радості. Нехай ваші серця завжди будуть відкритими для добрих справ і милосердя.

Усім веселих і радісних свят!

Міський голова С.А.Супрун.