Шановні працівники торгівлі та громадського харчування!

Щиро вітаю всіх вас із професійним святом.

Ви представники однієї з наймасовіших професій, що завжди є у потребі. Наше повсякденне життя неможливо уявити без сфери торгівлі.

Від чіткої, організованої та ефективної роботи торговельних закладів, професіоналізму, тактовності продавців залежить настрій і самопочуття жителів нашого міста.

Сьогодні, спрямовуючи свою діяльність на виконання завдань і доручень Президента України В.Ф.Януковича, підприємства сфери торгівлі стали більш динамічно розвиватися, стрімко насичується споживчий ринок товарами, а їх асортимент стає ширшим і різноманітнішим.

Хай завжди основною ознакою вашої діяльності буде постійна турбота про задоволення насущних потреб людини і соціальна відповідальність.

Бажаю всім працівникам торгівлі та громадського харчування, ветеранам праці міцного здоров’я, родинного щастя, комерційного успіху, ділової ініціативи, стабільності і впевненості у завтрашньому дні, щирих посмішок вдячних покупців.

З повагою міський голова С.А.Супрун.