Шановні комсомольчани!

altВітаю вас з одним із найвизначніших державних свят – Днем Конституції України. Глибинне коріння Основного Закону – у мудрості предків, у пам’яті століть, в становленні української нації. Конституція утвердила наші права і свободи, навіки закарбувала волю українського народу жити у власній незалежній, соборній, демократичній державі.

День Конституції ми відзначаємо як свято утвердження в Україні таких непересічних цінностей, як життя та здоров’я людини, охорона її честі та гідності, недоторканності та безпеки.

Не слід забувати, що конституційні норми, якими б вони передовими і демократичними не були, самі по собі не змінять життя на краще. Сьогодні, аби перетворити зміст на результат, усім нам потрібні підвищена відповідальність, самовіддана праця заради однієї мети – процвітання України як цивілізованої європейської держави. Реалії сьогодення довели, що з’ясування політичних відносин – безперспективна дорога в нікуди. Нинішня життєва реальність в іншому, і вимагає вона консолідації всіх здорових сил суспільства.

Потрібні час, віра і напружена праця, щоб конституційні засади увійшли в наше життя конкретними і зримими змінами. То ж давайте будемо виходити з того, що Україна починається з кожного з нас. Всі здобутки нашої територіальної громади – не випадковість і не дарунок долі. Ми досягли такого результату завдяки наполегливій праці наших людей.

Вітаючи усіх вас, шановні комсомольчани, з 15-річчям від дня прийняття Конституції України, висловлюю впевненість, що громадянська злагода – найважливіше досягнення нашого суспільства – стане запорукою позитивних змін як в нашому місті, так і в державі. Розбудова України, а отже, достаток і достойне життя її громадян, залежить лише від нашої спільної напруженої праці.

Нехай же в цей урочистий день повсюди панує світлий настрій, міцніє почуття гордості за свою країну, за її Основний Закон, що гарантує втілення мрій і сподівань на краще й благополучне життя у власній країні.

Тож успіхів нам на шляху до кращого майбутнього!

Нехай розквітає наше рідне місто, нехай міцніє наша Українська держава!

Міський голова Супрун С.А.