Шановні комсомольчани!

altКрасуня-весна знову приносить у Комсомольськ традиційне свято - День міста! Ця хвилююча подія переповнює наші душі особливим піднесенням і гордістю за рідне місто, об\'єднує усіх, кому дорогий наш Комсомольськ, дає нагоду освідчитися йому у щирій любові і подякувати за щастя жити, працювати і творити в ньому. Місто славиться людьми - талановитими, щирими, добрими й працьовитими, які створюють його матеріальне й духовне сьогодення та майбутнє.
Разом з вами , дорогі комсомольчани, тішуся за всі успіхи нашого міста, переживаю за його промахи та негаразди, і щиро вірю, що попри всі клопоти, ми зможемо, ми повинні зробити наш Комсомольськ ще кращим, заможнішим, привабливішим.

І якщо вже долею судилося жити в цьому чудовому місті, пам’ятаймо: нам з вами випала честь продовжувати його добрі й мудрі традиції, зберігати та примножувати здобутки своїх попередників, славних першопрохідців. Саме завдяки їхнім старанням, умілим рукам, натхненній праці воно живе. Низький уклін і велика шана всім за самовіддану працю!

Бажаю, щоб лихо оминало вас, щоби добро не забувало дорогу до ваших осель, щоб радість переповнювала, а здоров’я примножувалося. Нехай же зростає та процвітає наше улюблене місто, а щастя, любов і достаток живуть на кожній його вулиці, у кожному домі, в кожній родині, об’єднуючи всіх нас у згуртовану і небайдужу громаду!

Міський голова Сергій Супрун