Шановні комсомольчани!

altЗ почуттям щирої радості сердечно вітаю вас із великим святом Христового Воскресіння! Святе Христове Воскресіння утверджує нас у тому, що дотримання Заповідей Господніх є найпершою необхідністю і найвищим законом людського буття. Адже вони є тим життєдайним джерелом, з якого християни черпають духовну силу, мудрість і наснагу. Сповнений благодатною духовною радістю, Великдень несе в собі глибоку і надзвичайну важливу істину: зло минає, а добро – вічне.

У цей світлий Великдень кожен з нас по особливому відчуває й розуміє безмірну глибину Божих Заповідей, а душею й серцем сповнюється любов’ю до ближнього . Величне свято Воскресіння Христового спонукає кожного із нас ще раз замислитися над вічними цінностями християнської моралі, дає нам гарну нагоду наповнити свої серця радістю і добротою, зміцнює кожного з нас духовно.

З настанням Великодніх днів пробуджується не тільки земля, а й усі людські надії й сподівання на добру долю. Нехай радісні Пасхальні дні покладуть благодатні початки нових задумів і звершень на вашому життєвому шляху. А переможний дух надії, радості, всепрощення і надалі супроводжує вас і вашу родину, додає сили, енергії, наснаги для добрих і корисних справ на добробут і процвітання нашої рідної України.

Христос Воскрес!

Міський голова Сергій Супрун