Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва!

altПрийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва.

Нашій громаді потрібна сучасна конкурентноздатна культура, звернена до майбутнього, але укорінена в могутні традиції. Хай вона буде відкритою і доступною кожному. Вірю, що професіоналізм та душевність наших працівників будуть успішно на це працювати. Завдячуючи вам, ми маємо чудову нагоду спілкуватися з дивовижним світом краси, долучатися до невичерпних джерел духовності та людської мудрості.

Сердечно бажаю вам, шановні працівники культури та шанувальники народного мистецтва, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги. Хай щедро квітне мистецька доля Комсомольська і всієї нашої України!

Нехай не міліє душі криниця, серце наповнюється щирою любов’ю до всього сущого, а життя квітне гарною піснею, міцним здоров’ям та здійсненням творчих і життєвих задумів.

Міський голова Сергій Супрун