21 березня – 20 років з дня заснування газети«Громадська думка»

Вітання колективу редакції газети «Громадська думка»

Від імені Комсомольської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю творчий колектив редакції громадсько-політичного щотижневика «Громадська думка» із славною подією - 20-річчям від дня заснування газети!

За час існування газета здобула заслужене визнання своїх читачів, які знаходять в ній потрібну інформацію найрізноманітнішої тематики. Об\'єктивність, виваженість, аналітичність, вболівання за розвиток рідного міста - ці риси завжди були притаманні публікаціям газети. І це передусім завдяки тому, що у вашому виданні працюють люди небайдужі, творчі, професійні.

Сердечно зичу вам міцного здоров\'я, добра, радості і благополуччя, нових вагомих творчих здобутків на нелегкій та відповідальній журналістській ниві. Нехай невпинно збільшується число ваших шанувальників, а для того - й надалі впевнено тримайте руку на пульсі часу, будьте здорові й невтомні у пошуку істини.

Великих вам тиражів, нових цікавих тем, а найбільше - любові читачів. А ще - невичерпної енергії, процвітання та творчої наснаги!

Міський голова Сергй Супрун