Шановні комсомольчани!

alt15 березня в Україні відзначається Всесвітній день прав споживачів, що є свідченням зацікавленості суспільства у налагодженні діалогу між споживачами, продавцями й виробниками.

Основний Закон нашої держави визначає право кожного громадянина на вільний доступ до інформації про якість харчових продуктів і предметів побуту, а також на безпечне довкілля та відшкодування завданої порушенням цього права шкоди.

Політика споживання має стати сферою активної діяльності органів виконавчої влади всіх ланок. Її сутність – забезпечення належного рівня захисту інтересів громадян, а також надання їм відповідної фахової допомоги. Сподіваюся, що ви, шановні комсомольчани, й надалі послідовно обстоюватимете свої законодавчо визначені права споживачів, надаватимете перевагу якісним товарам і послугам.

Щиро бажаю вам родинного достатку, благополуччя, миру, щастя, добра і злагоди.

Міський голова Сергій Супрун