Дорогі працівники і ветерани галузі житлово-комунального господарства!

Сердечно вітаю вас із професійним святом. Сфера житлово-комунального господарства – одна із найважливіших соціально значущих складових господарського комплексу нашого міста. У цій галузі міста Комсомольська сьогодні трудиться 1163 працівника. Ваша робота – особлива та надзвичайно потрібна. Адже своєю наполегливою працею ви забезпечуєте життєдіяльність міста, надаєте різноманітні послуги нашим громадянам, створюєте всі необхідні умови для стабілізації роботи всіх підприємств галузі, щоб у наших оселях завжди були вода, газ, тепло і світло, щоб у належному стані утримувалися вулиці, парки, прибережна зона, житловий фонд і прибудинкові території.

Цьогорічна зима, влаштувавши комунальникам серйозні випробування, загострила необхідність глибоких змін у галузі, що, відповідно, вимагає від фахівців комунальної сфери творчої роботи над розвитком ЖКГ . Сьогодення ставить перед нами нові завдання. Вони полягають у тому, щоб рівень послуг, які надаються населенню, відповідав сучасним європейським стандартам. Глибоко переконаний, що ці завдання нам під силу, коли є співдружність та співпраця громади і влади.

Велика подяка, вам, працівники галузі, за самовіддану, відповідальну працю на благо людей. Бажаю міцного здоров’я, родинного добробуту, рясних матеріальних статків, душевного тепла й наснаги. Нехай ваша нелегка щоденна робота приносить людям радість і втіху затишних осель.

Міський голова Сергій Супрун