Дорогі земляки!

50-річний ювілей Комсомольська – особлива дата для всіх жителів міста. Ми всі з вами почуваємося іменинниками, а наші серця переповнені радістю й безмежною любов’ю до міста, яке стало для нас затишною домівкою та поєднало в одну велику родину.

Це свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись і залишився назавжди у Комсомольську, щоб творити його традиції та славну історію.

Ми вдячні старшому поколінню, ветеранам праці, які залишили нам у спадок красиве й квітуче місто. Слова привітання адресую молодому поколінню, яке буде визначати долю нашого міста у майбутньому.

Нині Комсомольськ розвивається, змінюється його обличчя, стає комфортнішим проживання, зростає економічний і культурний потенціал. І все це, дорогі комсомольчани, завдяки вашій працьовитості, щирості, наполегливості, оптимізму й таланту.

Від усієї душі та від щирого серця бажаю нашому місту процвітання, а вам усім зичу міцного здоров’я, любові, достатку, сімейного тепла, щасливої долі та Божого благословення. Нехай у кожній домівці панують мир і спокій, збуваються всі заповітні мрії.

З Днем міста, дорогі земляки!

З повагою, міський голова С.А.Супрун