Дорогі комсомольчани!

Стало вже доброю традицією щовесни проводити місячники з благоустрою – колективні загальноміські роботи по впорядкуванню та приведенню до належного естетичного і санітарного стану вулиць міста, прибудинкових територій, дитячих, спортивних майданчиків, парків, скверів та інших місць перебування та відпочинку населення.

А роботи цього року, як ніколи, багато. Випробування минулої зими було досить жорстким: великі снігопади, ожеледь, часті перепади температури повітря привели до руйнування дорожнього покриття, пошкодження тротуарів. Посипання доріг та тротуарів піщано-соляною сумішшю(а її в зимовий період використано 660 тон) спричинило велике накопичення піску.

Тож нам необхідно якомога швидше навести у місті взірцевий порядок, адже ми готуємось до визначних свят – 50- річчя нашого міста і 65-річчя Великої Перемоги. Ще одне свято приходить невдовзі – Великдень, а за ним поминальні дні. Це ті свята, які, за батьківською традицією, потрібно зустрічати охайними, чистими, прибраними оселями, дворами та вулицями.

І тому, шановні городяни , я запрошую кожного з вас взяти участь у проведенні місячника з благоустрою міста. Звертаюся з наполегливим проханням до всіх суб’єктів господарювання навести порядок на територіях, прилеглих до об’єктів. Скористаймося кожним погожим весняним днем, кожною вільною від основної роботи хвилинкою, щоб зробити корисне і для себе, і для своїх дітей.

Нехай місячник з благоустрою стане справою кожного трудового та навчального колективу, кожної сім’ї нашого міста. Маю впевненість, що громадські та місцеві партійні організації повною мірою проявлять свої організаторські здібності, мобілізовуючи на роботи з благоустрою якомога більше людей.

Я щиро вдячний городянам, які, не зволікаючи часу, вже наводять або навели порядок біля своїх будинків, підприємств, організацій, навчальних закладів. Вірю, що ніхто не залишиться осторонь від загальної громадської справи, бо всі ми хочемо жити в чистому, красивому, зеленому місті. Адже завдяки комсомольчанам наше місто займає перші місця на Всеукраїнських конкурсах із благоустрою.

Давайте створимо кожен навколо себе затишний і красивий світ!

А всі разом – чисте і взірцеве місто! Це ж у наших руках і можливостях!

Успіхів, добробуту і процвітання нашому спільному дому – Комсомольську та кожній його родині!

Міський голова Сергій Супрун