Шановні підприємці!

Кожен із нас знає, що започатковувати і розвивати власну справу – велика відповідальність та нелегка праця. Тому у день Вашого професійного свята ми вшановуємо людей, котрі взяли на себе відповідальність не лише за добробут своєї родини, а й докладають максимум зусиль для того, щоб заможною стала наша держава.

Сьогодні економіка міста Комсомольська розбудовується також і завдяки вам – ініціативним громадянам, які розвивають власний бізнес, створюють додаткові робочі місця, опікуються соціальним розвитком.

Спільними зусиллями, і за вашою участю у тому числі, досягнуто високий результат – Комсомольськ посів перше місце у загальному рейтингу соціально-економічного розвитку міст Полтавської області.

У цей день дозвольте побажати Вам міцного здоров\'я, успіхів у бізнесі, усіх гараздів у родині та щоб приязне відношення долі завжди супроводжувало Вас у всіх починаннях і справах!

З повагою, міський голова Сергій Супрун