Дорогі жінки !

Ніжні матері, турботливі бабусі, любі сестри, кохані дружини, милі доньки !
Сердечно вітаю вас із найпрекраснішим святом весни –
Міжнародним жіночим днем 8 Березня!

altУсе, чому радіє чоловіче серце, все, що дарує нам відчуття справжнього щастя, нерозривно пов’язане з вами. Чоловіки не втомлюються схилятися перед вашим покликанням дарувати життя і наповнювати його красою, любов’ю, добром. Захоплюються вашим умінням прощати, любити і чекати.

Своєю плідною працею та силою духу ви звеличуєте рідне місто, примножуєте його успіхи і досягнення.

Бажаю, щоб кожний день ви зустрічали з оптимізмом, з передчуттям радості, із впевненістю, що все буде добре. Нехай поруч з вами будуть гідні люди, й серед них – чоловік, який стане надійним захисником та вірним другом. Нехай долю кожної із вас осяває сонце любові, а ваші родини – світлом миру і добробуту. Хай радісна усмішка підкреслює чарівну вашу красу.

Адже щаслива українка – це щаслива Україна! Зі святом вас, мої любі!

З повагою міський голова С.А. Супрун