Дорогі комсомольчани!

altЦьогоріч народ України святкує 18 річницю, відколи здійснилася споконвічна мрія наших предків - бути господарями на рідній, заможній і благословенній Богом українській землі. Історично так склалося, що Україна здобула незалежність лише у 1991 році. За цей час у державі відбулася низка перетворень: політичних, економічних, суспільних, і багато зроблено для того, щоб з українською державою рахувалася світова спільнота.

Сьогодні мені приємно говорити про те, що до позитивних зрушень, що відбулися в нашій державі за останні 18 років, причетні своєю щоденною невтомною працею комсомольчани — гірники й металурги, робітники і лікарі, освітяни і службовці, представники малого і середнього бізнесу.

23 серпня країна святкує День Державного Прапора України. Вперше синьо-жовтий прапор підняли 17 років тому, над будівлею Київської міської ради. Із 1992 року ми шануємо наш символ незалежності: золотаві хлібні лани і мирне ніжно-блакитне небо над ними, синя дніпровська хвиля і жовтий пісок – це рідні для кожного українця кольори.

Святкуючи сьогодні разом з вами дні, величні для кожного українця, бажаю, щоб день прийдешній приніс нам усім відчуття радості від усвідомлення власної причетності до соціально-економічного розвитку Комсомольська, області та всієї України. 18 -річний досвід незалежності України переконує, що тільки завдяки спільним зусиллям територіальних громад країна зможе подолати виклики, які підготувала нам світова економічно-фінансова криза.

Нехай мрія про краще майбутнє окриляє вас на нові звершення та добрі починання, а мир і злагода панують у нашому спільному домі, тому що з нами Бог і Україна.