Дорогі комсомольчани!

altПрийміть найщиріші вітання з Великим Днем Світлого Христового Воскресіння. У житті кожного християнина це свято особливо шановане та величне. Великодні дні зазвичай спонукають усіх віруючих по-новому побачити й відчути себе в світі, оцінити чистоту своїх помислів, бажань та вчинків, а ще - бути добрішими, терплячішими, милосерднішими один до одного.

Пам\'ятаймо рядки Святого Письма: будь-яка добра справа, зроблена однією людиною на користь іншої, є гідною в очах Господніх, і з часом обов\'язково воздасться їй сторицею.

Бажаю всім душевної чистоти і гармонії, миру та спокою в родинах. Нехай радісні Пасхальні дні покладуть благодатні початки нових перемог і звершень на вашому життєвому шляху, Чудо Христового Воскресіння надихає усіх лише на добрі справи, а малинові дзвони Великодня принесуть у ваші оселі радість, віру, надію й любов.

Міський голова               С.А. Супрун