Шановні комсомольчани, дорогі мої земляки!

Від щирого серця вітаю вас із новим, 2009 роком!

Ми прожили з вами ще один рік – непростий, нелегкий. Але він теж мав свої радощі. Ми багато зрозуміли за цей рік, немало різного пережили. І що втішає – і в добрі, і в прикрощах ми були разом. Ми відчували надійне плече одне одного, нас єднала віра в те, що разом зможемо зробити життя кращим, що зуміємо повернути нашу країну до благополуччя і процвітання. Подякуємо сьогодні Богові за це і добрим словом згадаймо старий рік. І з упевненістю та радістю поглянемо в новий рік. Хай він усім принесе щастя, нехай буде спокійним і добрим, нехай приносить тепло і достаток, здоров\'я в кожну родину.

Усі зміни, які відбуваються у нашому місті, здійснюються за вашої безпосередньої участі та підтримки. Я вдячний вам за щоденний копіткий труд, за підтримку, і переконаний, що майбутнє нашого міста залежить від кожного із вас.
Тож нехай новий рік прийде до вас лише з радістю і вдачею, буде щедрим на здійснення планів і сподівань, додасть сил, здоров\'я та оптимізму, принесе із собою впевненість і стабільність.
Миру й усіх земних благ вашим родинам! Нехай святкові новорічні дзвони і різдвяні колядки наповнять ваші оселі надією та вірою, принесуть злагоду та добробут.
Щастя вам і благополуччя, гарного настрою, любові рідних, світла і радості у вашому домі, у вашій сім\'ї, у вашому серці.
Щасливого Нового року та веселих різдвяних свят!

Міський голова                                Сергій Супрун