У перший день листопада комсомольчани вітали працівників соціальної сфери міста. З нагоди професійного свята у малій залі Палацу культури на урочистості зібралися працівники соціальної сфери міста, привітати їх прийшли міський голова С.А.Супрун, заступник міського голови Н.Д.Угнічева, начальник відділу культури та туризму І.І.Зеленська, начальник міського відділу освіти І.В.Шошина, начальник управління охорони здоров’я Ю.В.Ковпак, начальник відділу фізичної культури та спорту В.В.Подрезан. Говорячи про важливість та важкість роботи працівників соціальної сфери, міська влада наголосила на тих якостях, якими наділені соцпрацівники – розуміння, терпіння, комунікативність, відповідальність і, в першу чергу, людяність.

До присутніх із теплими словами привітання та щирої поваги звернувся міський голова С.А.Супрун. Він зазначив, що діяльність і праця працівників сфери соціального захисту сповнена гуманізму, добра, тепла. Люди, які працюють у цій сфері, виявляють милосердя за велінням совісті та покликом душі. «Саме через Ваші серця, шановні працівники соціальної сфери, проходять нелегкі долі ветеранів та інвалідів, пенсіонерів, безробітних, дітей-інвалідів, багатодітних та малозабезпечених сімей. Ви вселяєте надію, допомагаєте людям, які потрапляють у складні життєві обставини, витримати напруження життєвих обставин». Міський голова підкреслив значимість та важливість роботи соціальних працівників на місцевому та державному рівнях. Недарма Президент України В.Ф.Янукович визначив надання якісної соціальної допомоги, досягнення високих соціальних стандартів розвитку суспільства одним з головних напрямів розвитку держави. Очільник міста побажав працівникам соціальної сфери міцного здоров’я, довголіття, любові, миру у кожну домівку.

До вітальних слів міського голови долучилася заступник міського голови Н.Д.Угнічева. Надія Дмитрівна високо оцінила рівень надання послуг працівниками соціальної сфери у м. Комсомольську, від щирого серця подякувала своїм підлеглим за сумлінну щоденну працю, від душі побажала усім родинного затишку, благополуччя, злагоди, процвітання.

Кращі працівники системи соціального захисту населення міста були нагороджені Почесними грамотами департаменту праці та соціального захисту населення Полтавської облдержадміністрації, міськвиконкому Комсомольської міської ради, Подяками міського голови.

Святковою концертною програмою порадували працівників соціальної сфери кращі творчі колективи та виконавці Комсомольська.