Президент України Віктор Янукович підписав 22 січня 2014 рокуі Указ  ”Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Соборності та Свободи України”. Серед нагороджених є і полтавці. Про це йдеться на офіційному сайті Глави держави.

Зокрема, за значний особистий внесок у соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української  держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю Президент постановив:

Нагородити орденом «За заслуги» ІІІ ступеня:
Рудченка Костянтина Миколайовича — слюсаря приватного підприємства «Завод «Комсомолець»;

Присвоїти почесні звання:

«Заслужений машинобудівник України»
Тверезому Олександру Володимировичу — голові правління — генеральному директору акціонерного товариства «Кременчуцький завод дорожніх машин».

«Заслужений металург України»
Хоменку Івану Петровичу — начальникові дільниці цеху акціонерного товариства «Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат».

«Заслужений працівник культури України»
Моспану Василю Васильовичу — художньому керівникові народного аматорського фольклорного ансамблю «Яснозір’я» Бірківського сільського будинку культури Великобагачанського району, Полтавська область.