10 травня в малій залі виконкому відбулась презентація проекту «Заради здоров’я  завтра – потурбуйся про себе сьогодні». Його представила голова громадської організації «Вікторія-7» Любов Хиль. Проект реалізовується в рамках Програми «Глобальна ініціатива з обізнаності щодо раку молочної залози в Україні» за фінансової підтримки Фонду імені Сьюзен Комен(США).
На захід були запрошені представники міської влади на чолі з міським головою С.А.Супруном, керівники закладів охорони здоров’я, освіти, лідери громадських організацій, представники місцевих засобів масової інформації.
Координатор презентації Любов Хиль зазначила, що головна мета даного проекту – це підвищення рівня поінформованості жінок нашої територіальної громади щодо обізнаності стосовно раку молочної залози. Адже саме Комсомольськ та Кременчук на сьогодні є лідерами з онкозахворювань на Полтавщині, а наша область входить у п’ятірку областей україни з найвищими показниками захворюваності на рак молочної залози.
Як вважають фахівці, одна з причин росту хвороби – є низький рівень обізнаності жінок.
На презентації виступили психолог з реабілітаційної діяльності Леніана Чайка, заступник головного лікаря медико-санітарної частини ВАТ «Полтавський ГЗК» Ірина Коротка, лікар-онколог міської лікарні Вікторія Римська.
В рамках проекту передбачено низку просвітницьких заходів, які будуть спрямовані на жіночу аудиторію Комсомольська. Однак на рак молочної залози хворіють і чоловіки, тож РМЗ – проблема глобальна.
Говорячи про позитивні зрушення з цього питання, слід додати, що соціально відповідальне підприємство ВАТ «Полтавський ГЗК» придбало мамограф, з допомогою якого можна виявити хворобу на  початковій стадії та розпочати якнайшвидше лікування.