Презентація проекту «Комсомольськ дивовижний»

alt18 березня в малій залі виконкому відбулася презентація проекту ГО «Історико-культурологічний центр «Гардарик» «Комсомольськ дивовижний». Цей проект реалізується за підтримки ГО «Центр муніципального розвитку» і Міжнародного фонду «Відродження».

Його авторами є Валентина Сергачова, голова ГО «Історико-культурологічний центр «Гардарик» та Еліна Дергачова, член цієї громадської організації, її активіст. Презентація зібрала багатьох цікавих людей – героїв проекту, їхніх рідних, першопроходців та просто друзів цих активних і творчих жінок.

На початку презентації з вітальним словом виступила директор департаменту економічного розвитку та ресурсів Комсомольської міської ради О.В.Овчіннікова. Далі до слова була запрошена В.Д.Сергачова, яка зазначила, що протягом кількох років активісти ГО «Історико-культурологічний центр «Гардарик» збирали цікаві факти з історії Комсомольська, а також дані стосовно незвичайних досягнень його мешканців. Ці матеріали присутні мали змогу побачити на слайдах, фотографіях та в буклетах, які люб’язно подарували всім гостям заходу його організатори. До того ж треба зауважити, що спогади про рідне місто, про цікавих людей вилились в невимушене спілкування між собою. Особливо після того, як Еліна Сергачова продемонструвала слайди «Рекорди Комсомольська».

Як зауважила Еліна, все найцікавіше відбувається з нами буквально щодня. Варто лише його помічати і збагнути, що це потрібно для нащадків.